x
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler

Tarımbaba Set 2 Gold Paket (20 Watt Güneş Paneli Sistemi)

Hazır Paketler
Tarımbaba Set 2 Gold Paket (20 Watt Güneş Paneli Sistemi)
  • Tarımbaba Set 2 Gold Paket (20 Watt Güneş Paneli Sistemi)
  • Tarımbaba Set 2 Gold Paket (20 Watt Güneş Paneli Sistemi)
  • Tarımbaba Set 2 Gold Paket (20 Watt Güneş Paneli Sistemi)
Ürün Fiyatı: 573,80 TL
Havale İle:573,80 TL
 

Güneş Paneli Hazır Sistemler

Güneş enerjisi paket sistemleri güneşten elektrik elde etmek için kullanabileceğiniz pratik ve ekonomik bir çözümdür. Paket sistemlerimiz yıllardır bu alanda çözüm üreten bir firma olarak siz müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda en çok talep edilen konfigürasyonlardan oluşturulmuştur. Paket sistemlerde, güneş panelleri, şarj kontrol cihazları, inverter cihazı (veya akıllı enerji kutusu), mekanik montaj aksamı, kablolar ile aküler (bazı durumlarda opsiyonel) bulunur. AYA markalı hazır paketlerde tüm montaj aparatları ve montaj vidaları ve aküler pakete dahildir. Eğer kendiniz evinizde ampül değiştirebiliyorsanız, şarjlı tornavida kullanabiliyorsanız kendiniz kısa sürede paket sistemi kurabilirsiniz. Çatıya kurulumlar için elektrikçiden destek almanız önerilir.

 

Ne kadarlık güneş paneline ihtiyacım var?

Karmaşık hesaplar yerine günlük hangi elektrikli aleti ne kadar saat çalıştırabileceğinize göre seçim yapma şansınız vardır. Bu sayede kendinize en uygun sistemi seçebilirsiniz.

Paket sistemlerde dikkat edilmesi gereken nokta sistemde akünün olup olmamasıdır. Aküsüz sistemleri güneş olmadığı saatlerde kullanamazsınız. Akü enerjinin depolanmasını ve güneşin olmadığı durumda enerji kullanmanızı veya güneş olduğu durumda güneş panelini destekleyici, dengeleyici olarak kullanılır. Eğer elektriği her gün değil ara ara kullanıyorsanız ve günlük üretimin üzerinde kullanma ihtiyacınız oluyorsa geldiğinizde ek akü almanız önerilir. Bu şekilde birden fazla günlük enerjiyi akülerde depolama şansınız vardır.

 

Hazır güneş paneli sistemini nerelerde kullanabilirim?

Güneş panellerini evinizin enerjisini sağlamada, çevre aydınlatmasında, sulamada, güvenlik sistemlerinde, uzaktan izleme sistemlerinde, seralarda, hayvancılık tesislerinde, endüstriyel tesislerde, elektrik üretiminde ve Akıllı Yaşam Alanları (AYA) ürünlerimiz için kullanabilirsiniz. AYA sistemi sayesinde kurduğunuz panelleri ve panelden beslenen cihazlarınızı uzaktan izleyebilir, güvenlik ve konforu aynı anda yaşarsınız.

Kullanım alanları:

-Evler

-işyerleri

-Dağ, Kır ve Köy evleri

-Çiftlikler

-Büfeler

-Karavanlar

 

Ürün Kapasitesi (Tüm cihazlar aynı anda çalışır)

 

Çalışacak alet/cihaz

Cihaz adedi

Günlük çalıştırabileceği süre (saat)

Led lamba

2

4
 

Teknik Özellikler:

Günlük Enerji Üretimi: 70 W/Gün

Sistem Akü Voltajı: 12V

PAKET İÇERİĞİ

Güneş Paneli: 1 adet 20 Watt Güneş Paneli

Akü: 1 adet 7Ah/12V akü

Şarj Kontrol Cihazı: 1 adet 3A 12V şarj kontrol cihazı

Pano: 1 adet kabin

Led lamba: 2 adet 7 W led lamba


Montaj ve nakliye hariçtir.

 

Başka nerelerde kullanabilirim:

Paket sisteminizi elektrikli cihazlar için kullanabilirsiniz. Örneğin gücü yetmek koşuluyla hidrofor, su pompası hatta elektrikli çim biçme makinesi için kullanabilirsiniz.

Karavanlarınızda kullanabilirsiniz.

Tarla, bağ, bahçe ve çiftliklerinizin güvenlik sistemi için kullanabilirsiniz uygun sistemleri sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitelerinizin elektriksiz aydınlatılması için kullanabilirsiniz, özellikle AYA ürünleri ve LED aydınlatma ürünlerimizle hem daha uzun ömürlü hem çevreci hem de daha kaliteli ışıkla aydınlatma yapabilirsiniz.

 

Montaj talimatı için tıklayın: tarimbaba set 2 montajı

 


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.