AYA

Aya Mobille GSM/SMS′ li Aç Kapa Kontrolcü

Fiyat
:
2.759,18 TL
Havale ile
:
TL 2.648,81
AYA
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Evinizin konforunda tarlanızı, bahçenizi yada seranızı sulamak istermiydiniz. Hemde cep telefonundan yada akıllı televizyonunuzun başından. Yada akıllı evinizde bahçenizi tatildeyken sulamak istemez miydiniz.  Tarlanızdaki su pompasını, hidroforonuzu çalıştırmak istermiydiniz. Yada evinizdeki, çiftliğinizdeki dağ veya kır evenizdeki kombinizi uzaktan açmayı, kapatmayı, klimanızı açıp kapatmayı, bahçe aydınlatmanızı açıp kapatmayı?

  İşte aya mobille bu ihtiyacı karşılayan yüksek kaliteli bir üründür. Dış ortamda ve iç ortamda kullanılabilir.
   
  aya mobille ürünü solenoid vanaları ve her türlü elektrikli cihazı (220V ile çalışan) uzaktan kontrol etmenize  olanak sağlar. Enerjisini doğrudan elektrik hattından alır. Temelde bir tarafında dişi fiş diğer tarafında erkek fiş vardır. Erkek fişi prize takarsınız, kontrol etmek istediğiniz cihazı ise dişi fişe takarsınız. Bu kadar basit. Cep telefonunuzla SMS atarak yada telefonla arayarak kontrol edebilirsiniz. Açmak için AC yazıp kaç dk. süreyle açık kalması istediğiniz yazıp mesaj attığınızda sistem bağlı olduğu cihazı açacaktır. örnek: AC #60 yazdığınızda 60dk boyunca cihazı açık tutacaktır. KAPAT yazıp gönderdiğinizde ise cihazı kapatacaktır. Açıp kapattığında ise size cevap olarak SMS gönderecektir.
  Herhangi bir telefondan arayarak kontrol etmek istediğinizde ise telefon açıldığında 1 #  tuşladığınızda açılacaktır. #'den sonra süre girmelisiniz. Örneğin 1#40 girerseniz 40 dk boyunca sistem açık kalacaktır. Kapatmak için ise 2# tuşlamanız yeterlidir. cihaza bir adet sim kart takmanız gerekmektedir. 
   
  Haberleşme: GSM-SMS
  Frekans: 850Mhz,900Mhz, 1800Mhz
  Besleme voltajı: 220V AC


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.