1.422,13 TL
Havale ile : TL   1.365,24
AYA

Ev Tipi Aya Sens Kablosuz Sıcaklık Nem Basınç İklim Sensörü IP54 Slim

Ürün Kodu : T786
haberleşme tipi
:
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sıcaklık, Nem ve Basınç ölçer kablosuz sensör cihazıdır. İç ortamda kullanılabilir. 2 adet AAA pil ile 2 yıla kadar ölçüm yapmaya devam eder. Barometrik basınç ölçümü sıcaklık ve nemle birlikte değerlendirildiğinde bölgesel yağışları ve ısınmayı önceden tahmin şansı verir, bu önceden önlem almaya olanak sağlar. Sıcaklık ve nem ölçümü evlerde, binalarda ve iş yerlerinde hem iklimlendirmenin doğru yapılması için kritik öneme sahiptir. Minyatür yapısı ve kaliteli malzemesi ile çok şık bir üründür. Aileniz ve arkadaşlarınız bu ürüne bayılacaklar.

  Evinizin konforunda seranızı, yazlığınızı, tarlanızı, bahçenizi dağ evinizi izlemek istermiydiniz. Yada çocuğunuzun odasını, sistem odanızı, mantar odanızı, veya garajınızı. Hemde cep telefonundan yada akıllı televizyonunuzun başından. Akıllı evinizde terasınızın, yada bebeğinizin odasının sıcaklığını. İşte aya sens ailesi bu ihtiyacı karşılayan bir ürün ailesidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz dış ortam versiyonlarında su ve toz geçirmezdir (IP 65), ıslak ve kirli ortamlarda sorunsuz çalışabilir. İç ortam (ev tipi) olanlar ise minyatür ve şık tasarımlıdır (IP54). 
   
  aya sens ürünleri kablosuz 2.4 Ghz Zigbee teknolojisi ile çalışır bu sayede pil ile dahi sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca wifi'li modeller'de tamamen bağımsız olarak wifi üzerinden cep telefonunuzla, tabletinizle özel ayatar mobil uygulaması ile kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Uygulama linki ürünle birlikte size gönderilecektir. Ürünlerimiz elektromanyetik kirliliğe neden olmayacak kadar çok az veri alışverişi yapar. Bu sayede bebeğinizin odasında bile güvenle kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse wifi kullanan bir tablete göre 500 kat daha az radyo sinyal gücü kullanır ve tabletinize göre binlerce kez daha kısa süre veri gönderirir. Her bir veri göndermesi saniyenin binde birinden daha kısa sürede gerçekleşir ve sizin belirlediğiniz süre kadar boyunca uyur. Örneğin 3 dakikada bir veri göndermesini isterseniz, her 3 dakikada bir yaklaşık saniyenin binde biri kadar süre boyunca yayın yapar.
   
  aya sens ürünleri her bir sensör için ölçüm sıklığını ve veri gönderme sıklığını ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin sıcaklığı her 30 saniyede nemi her 1 dakikada bir ölçüp değerleri 3dk'da bir gönderecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ölçüm sıklığını düşürdükçe pil ömrü uzayacaktır.
   
  aya sens ürünlerini evinizde, işyerinizde, seranızda, tarlanızda, bahçenizde kısacası yaşama dair her alanda kullanabilirsiniz. İklim sensörleri iki adet AA veya AAA piller ile iki yıla yakın süre boyunca size hizmet eder.
   
  aya akıllı ev sistemi ile birlikte kullandığınızda bu sensörlerden gelen verilere göre otomatik kontrol yapabilirsiniz. Örneğin evinizin evinizin sıcaklığına göre kombiyi otomatik kapatıp açabilirsiniz.
   
   
   
  Teknik Özellikler Minimum Maksimum Çözünürlük Doğruluk
  Sıcaklık (°C) -40 85 0.1 2%
  Nem (Rh) 10 95 0.1 2%

  Basınç (mbar)
  70000 125000 1 1%

  Haberleşme: kablosuz
  Frekans: 2,4ghz Zigbee veya wifi
  Besleme: 2 AAA pil(ev tipi)
  Pil Ömrü: 2 yıla kadar (ölçüm sıklığı ayarına bağlı olarak değişir)
  Sahip Olduğu Sensörler: Sıcaklık, Nem, Basınç
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Tüm Türkiye
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.