ABAX Phoenix Kompakt

Modifiye Solar İnverter 1000W 24 V

Fiyat
:
1.128,97 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Inverter Genel Özellikler
   
  - Kaliteli gerilim stabilizasyonu
  - Maksimum verim
  - Sessiz çalışma
  - Yüksek güvenirlik
  - Uygun fiyat / performans oranı
  - Estetik görünüm
  - Servis garantisi
  - PWM ve IGBT teknolojisi
  - 100% dengesiz yüke uygun yapı
  - Tekerlekli kutu yapısı
  - TSE ve DIN standartlarına uygun yapı
  - Mekanik yapıda servis ve devreye alma kolaylığı
  - Özel ihtiyaca göre tasarım ve üretim
   
  Inverter'ler nerelerde kullanılırlar?
   
           Araçlar, tekneler, kamping, karavanlar, rüzgar / güneş enerji uygulamaları için idealdir. İnverter ile aracınızdaki 12 V DA akü geriliminden 230 V AA gelirim elde edebilirsiniz. Modifiye sinüs inverterlerin çalıştırdığı cihazlara ek olarak motor, klima, buzdolabı, gibi ağır yükler ve hassas elektronik cihazları (Telekom, askeri, medikal vb.) sorunsuz çalıştırırlar. Hafif, kompakt ve yüksek frekans teknolojisi kullanılarak dizayn edilirler.
          Yaşamımızda kullandığımız tüm elektrikli cihazları besleyen şebeke elektrik de tam / saf sinüs dalgadır. Uygulama alanlarının özetlemek gerekir ise; mobil araçlar, rüzgâr ve güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji uygulamaları, şebeke elektriğinin mevcut olmadığı uzak sahalar, gsm dahil haberleşme uygulamaları, elektrik kesintilerine karşı akülü yedek enerji uygulamaları vb.
          Genellikle 12, 24, 48 Volt vb. DA girişli ürünler, şebeke elektriğinin hiç olmadığı ve/veya kesintilere tahammül olmayan yerlerde tercih edilmektedir.
   
  Inverterleri kullanımının amacı ve faydaları nelerdir?
   
  1 - Şebeke Frekansındaki bozucu etkilerden kaynaklı motor, mekanik aksam hatalarının en aza indirilerek motor ve mekanik aksam tamir bakım maliyetlerinin minimum seviyede tutulması, bu nedenlede motor ve mekanik düzen ömrünün uzatılmasını sağlar.
  2 - Şebekedeki Cos 0.98 - 1 arasına getirerek şebekeden çekilen reaktif enerjiyi azaltarak Enerji tasarrufu sağlanması, bazı uygulamalarda %30 - 40 arası tasarruf sağlanabilmektedir.
  3 - Devir değişikliği için dişli veya kasnak düzeneklerine ihtiyaç duyulmaması nedeniyle devir değişikliklerinin hızlı ve maliyetsiz yapılabilmesi.

  4 - Yumuşak yolverme özelliği nedeniyle ilk kalkış ve duruş anında mekanik düzeneklere yapılan darbeli kalkış ve duruş özelliğinin olmaması nedeniyle mekanik bakım ve arıza maliyetlerinde bir azalma, bakım sürelerinin ve ömürlerinin uzamasına katkıda bulunur.


  Victron Phoenix Kompakt Inverter


  SinusMax - Üstün Mühendislik

   

        Performanstan ödün vermeksizin optimum verimlilik sağlayan gerçek sinüs dalgalı inverter.Hibrit HF teknolojisinden faydalanan SinusMax, kompakt boyutlara sahip, hafif ve tüm yüklere sorunsuz şekilde güç beslemesi sağlayabilen üstün kaliteli bir üründür.

   

  Ekstra Başlatma Gücü

   

  SinusMax teknolojisinin benzersiz bir özelliği, çok yüksek başlatma gücüdür. Ancak Phoenix inverterler, soğutucu kompresörler, elektrikli motorlar ve benzer aygıtlar gibi zorlu yüklere enerji sağlamak için idealdir. 


  Özellikler


  - 1.5 metrelik akü kabloları

  - Genel alarm, voltaj altında DC veya başlatma/durdurma ile çalıştırma sinyal fonksiyonu için ayarlanabilen çok amaçlı röle

  - Paralel ve 3 fazlı bağlantı için uygun

  -Salt sinüs dalgası çıkışı, yüksek tepe gücü ve yüksek verim. Birleştirilmiş yüksek frekans ve hat frekansı teknolojileri, her ikisinin de en iyi yönlerini sunar.

  -Modeller, modül başına 150VA ile 5000VA arasında değişir.

  -Ölçeklenebilir: maksimum altı Phoenix İnvertörü 5000VA, tek faz, ayrılmış faz ve üç faz yapılandırmasında paralel bağlanabilir.


  Koruma

  a. Çıkış kısa devresi

  b. Aşırı yük

  c. Akü voltajı çok yüksek

  d. Akü voltajı çok düşük

  e.Akü ters polarite algılaması 

  f. inverter çıkışında 230 V AC

  g. Giriş voltaj dalgası çok yüksek

  h. Sıcaklık çok yüksek
  Teknik Özellikler : 
   
  Genel :
   

  Genel Karakteristik : - 40 ile + 50 °C arası çalışma sıcaklığı
  Maksimum Nem : 95 %
   
  İnvertör :
   
  - Giriş gerilim skalası ( VDA ) : 9.5-17, 19-33, 38 - 66 V
  - Çıkış gerilimi ( VAA ) : 230 V ± 2 %
  - Çıkış frekansı : 50 Hz ± 0.1 %
  - Tepe gücü : 350
  - Maksimum verim : 88%
  - Yüksüz güç : 3.8 W
   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.