TOMMATECH PLM-010P/12

SOLAR PANEL 170W POLY

Fiyat
:
870,53 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •       İster eviniz için, ister bahçeniz için, ister dağ, kır veya bağ eviniz için, ister karavanınız için, isterseniz siteniz yada iş yeriniz için güneşten faydalanarak elektrik elde edin. Hem tasarruf edin hemde doğaya faydanız dokunsun.

        Güneş panellerini evinizin enerjisini sağlamada, çevre aydınlatmasında, sulamada, güvenlik sistemlerinde, uzaktan izleme sistemlerinde, seralarda, hayvancılık tesislerinde, endüstriyel tesislerde, elektrik üretiminde ve Akıllı Yaşam Alanları (AYA) ürünlerimiz için kullanabilirsiniz. Güneş panelini ihtiyacınıza göre şarj kontrol cihazı, inverter cihazı (veya akıllı enerji kutusu), akü ve mekanik aksamları ile birlikte elektrik elde etmek için kullanabilirsiniz. AYA sistemi sayesinde kurduğunuz panelleri ve panelden beslenen cihazlarınızı uzaktan izleyebilir, güvenlik ve konfor elde bir arada yaşarsınız.

          Sitemizden alacağınız güneş panelleri yüksek kalite standartları ile üretilmiştir. Her türlü hava koşulunda kullanabilmeniz ve maksimum verimi en uygun maliyetlerde elde edebilmeniz için temperli cam, EVA ve TPT katmanları arasına yerleştirilmiş ve modele göre monokristal veya polikristal hücrelerden oluşmaktadır. Paneller metal çerçevelerle sağlamlaştırılmıştır.

          Güneş panelleri doğru akım üretir şebeke ceryanı için inverter adındaki cihazlar kullanılır. Güneş paneli sistemlerinin ihtiyaca göre belirlenmesi çok önemlidir,  bu ihtiyaçlar günlük/haftalık tüketim, beslenecek cihazların gücü ve yaşadığınız yerin iklimine göre farklılık gösterir. Bu konularda detaylı bilgileri blog sayfamızda bulabilirsiniz.

         Panel ihtiyacınızı belirlemek için paket sistemlerimize bakabileceğiniz gibi bizimle iletişime geçerek özel paket yaptırma şansınız da mevcuttur.

   

  Maximum Güç: 10W

  Maximum Güçteki Voltaj: 17,5 V
  Maximum Güçteki Akım: 0,57 A
  Açık Devre Voltajı: 22V
  Kısa Devre Akımı: 0,62 A
  Güç Toleransı: +%3
  Hücre Sayısı: 36 (2x18)
  Hücre Ölçüsü: 156x12mm
  Montaj Deliği: 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.