• 0
 • 1
3.443,83 TL

Tarımbaba Set 5 Eko Paket (60 Watt Güneş Paneli Sistemi)

Ürün Kodu : T858
Montaj Ekle
:

Montaj Hizmeti
:

Tüm Türkiye

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Güneş Paneli Hazır Sistemler

  Güneş enerjisi paket sistemleri güneşten elektrik elde etmek için kullanabileceğiniz pratik ve ekonomik bir çözümdür. Paket sistemlerimiz yıllardır bu alanda çözüm üreten bir firma olarak siz müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda en çok talep edilen konfigürasyonlardan oluşturulmuştur. Paket sistemlerde, güneş panelleri, şarj kontrol cihazları, inverter cihazı (veya akıllı enerji kutusu), mekanik montaj aksamı, kablolar ile aküler (bazı durumlarda opsiyonel) bulunur. AYA markalı hazır paketlerde tüm montaj aparatları ve montaj vidaları ve aküler pakete dahildir. Eğer kendiniz evinizde ampül değiştirebiliyorsanız, şarjlı tornavida kullanabiliyorsanız kendiniz kısa sürede paket sistemi kurabilirsiniz. Çatıya kurulumlar için elektrikçiden destek almanız önerilir.

   

  Ne kadarlık güneş paneline ihtiyacım var?

  Karmaşık hesaplar yerine günlük hangi elektrikli aleti ne kadar saat çalıştırabileceğinize göre seçim yapma şansınız vardır. Bu sayede kendinize en uygun sistemi seçebilirsiniz.

  Paket sistemlerde dikkat edilmesi gereken nokta sistemde akünün olup olmamasıdır. Aküsüz sistemleri güneş olmadığı saatlerde kullanamazsınız. Akü enerjinin depolanmasını ve güneşin olmadığı durumda enerji kullanmanızı veya güneş olduğu durumda güneş panelini destekleyici, dengeleyici olarak kullanılır. Eğer elektriği her gün değil ara ara kullanıyorsanız ve günlük üretimin üzerinde kullanma ihtiyacınız oluyorsa geldiğinizde ek akü almanız önerilir. Bu şekilde birden fazla günlük enerjiyi akülerde depolama şansınız vardır.

   

  Hazır güneş paneli sistemini nerelerde kullanabilirim?

  Güneş panellerini evinizin enerjisini sağlamada, çevre aydınlatmasında, sulamada, güvenlik sistemlerinde, uzaktan izleme sistemlerinde, seralarda, hayvancılık tesislerinde, endüstriyel tesislerde, elektrik üretiminde ve Akıllı Yaşam Alanları (AYA) ürünlerimiz için kullanabilirsiniz. AYA sistemi sayesinde kurduğunuz panelleri ve panelden beslenen cihazlarınızı uzaktan izleyebilir, güvenlik ve konforu aynı anda yaşarsınız.

  Kullanım alanları:

  -Evler

  -işyerleri

  -Dağ, Kır ve Köy evleri

  -Çiftlikler

  -Büfeler

  -Karavanlar

   

  Ürün Kapasitesi (Tüm cihazlar aynı anda çalışır)

   

  Çalışacak alet/cihaz

  Cihaz adedi

  Günlük çalıştırabileceği süre (saat)

  Led lamba

  1

  4

  LCD Televizyon (17 inch)

  1

  2

   

  Teknik Özellikler:

  Günlük Enerji Üretimi: 210 W/Gün

  Sistem Akü Voltajı: 12V

  PAKET İÇERİĞİ

  Güneş Paneli: 1 adet 60 Watt Güneş Paneli

  Akü: 1 adet 18Ah/12V akü

  Şarj Kontrol Cihazı: 1 adet 6A 12V şarj kontrol cihazı

  Inverter: 1 adet 150 Watt/12V inverter

  Pano: 1 adet kabin

  Led lamba: 1 adet 7 W led lamba

  Montaj ve nakliye hariçtir.

   

  Başka nerelerde kullanabilirim:

  Paket sisteminizi elektrikli cihazlar için kullanabilirsiniz. Örneğin gücü yetmek koşuluyla hidrofor, su pompası hatta elektrikli çim biçme makinesi için kullanabilirsiniz.

  Karavanlarınızda kullanabilirsiniz.

  Tarla, bağ, bahçe ve çiftliklerinizin güvenlik sistemi için kullanabilirsiniz uygun sistemleri sitemizden temin edebilirsiniz.

  Sitelerinizin elektriksiz aydınlatılması için kullanabilirsiniz, özellikle AYA ürünleri ve LED aydınlatma ürünlerimizle hem daha uzun ömürlü hem çevreci hem de daha kaliteli ışıkla aydınlatma yapabilirsiniz.

  Bu sistem için ekibimizden kurulum talep ediyorsanız, bu durum ek ücrete tabidir. Fiyat aşağıdaki bölgelere göre değişmektedir. Lütfen satın alırken bölgenizi aşağıdaki bilgiye göre seçiniz.

  Bölgeler:

  0.         Ankara merkez: Çankaya, Çayyolu, Elmadağ

  1.      1. Bölge: Polatlı, Kırıkkale, Çankırı, Kırşehir, Bolu

  2.      2. Bölge: Yozgat, Karabük, Aksaray, Eskişehir, Düzce, Çorum, Kastamonu, Afyon, Konya, Zonguldak, Nevşehir, Bartın

  3.      3. Bölge: Sakarya, Kütahya, Bilecik, Kayseri, Amasya, Kocaeli, Niğde, Uşak, Karaman, Tokat, Bursa, Yalova, Samsun, Sinop, Isparta, Burdur, Sivas, İstanbul, Denizli, İçel, Adana

  4.      4. Bölge: Balıkesir, Antalya, Manisa, Ordu, Osmaniye, izmir, Tekirdağ, Kahramanmaraş, Aydın, Giresun, Muğla, Çanakkale, Malatya, Kırklareli, Gaziantep, Hatay, Edirne, Erzincan, Kilis, Trabzon, Gümüşhane, Adıyaman, Elazığ, Bayburt

  5.      5. Bölge: Şanlıurfa, Tunceli, Rize, Erzurum, Bingöl, Diyarbakır, Artvin, Mardin, Muş, Batman, Ağrı, Kars, Bitlis, Ardahan, Siirt, Iğdır, Şırnak, Van, Hakkari

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.