Yeni
8.962,54 TL

Tarımbaba Sulama Seti 1

Ürün Kodu : T784
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Güneş Paneli Hazır Sistemler

  Güneş enerjisi paket sistemleri güneşten elektrik elde etmek için kullanabileceğiniz pratik ve ekonomik bir çözümdür. Paket sistemlerimiz yıllardır bu alanda çözüm üreten bir firma olarak siz müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda en çok talep edilen konfigürasyonlardan oluşturulmuştur. Paket sistemlerde, güneş panelleri, şarj kontrol cihazları, inverter cihazı (veya akıllı enerji kutusu), mekanik montaj aksamı, kablolar ile aküler (bazı durumlarda opsiyonel) bulunur. AYA markalı hazır paketlerde tüm montaj aparatları ve montaj vidaları ve aküler pakete dahildir. Eğer kendiniz evinizde ampül değiştirebiliyorsanız, şarjlı tornavida kullanabiliyorsanız kendiniz kısa sürede paket sistemi kurabilirsiniz. Çatıya kurulumlar için elektrikçiden destek almanız önerilir.

   

  Ne kadarlık güneş paneline ihtiyacım var?

  Karmaşık hesaplar yerine günlük hangi elektrikli aleti ne kadar saat çalıştırabileceğinize göre seçim yapma şansınız vardır. Bu sayede kendinize en uygun sistemi seçebilirsiniz.

  Paket sistemlerde dikkat edilmesi gereken nokta sistemde akünün olup olmamasıdır. Aküsüz sistemleri güneş olmadığı saatlerde kullanamazsınız. Akü enerjinin depolanmasını ve güneşin olmadığı durumda enerji kullanmanızı veya güneş olduğu durumda güneş panelini destekleyici, dengeleyici olarak kullanılır. Eğer elektriği her gün değil ara ara kullanıyorsanız ve günlük üretimin üzerinde kullanma ihtiyacınız oluyorsa geldiğinizde ek akü almanız önerilir. Bu şekilde birden fazla günlük enerjiyi akülerde depolama şansınız vardır.

   

  Hazır güneş paneli sistemini nerelerde kullanabilirim?

  Güneş panellerini evinizin enerjisini sağlamada, çevre aydınlatmasında, sulamada, güvenlik sistemlerinde, uzaktan izleme sistemlerinde, seralarda, hayvancılık tesislerinde, endüstriyel tesislerde, elektrik üretiminde ve Akıllı Yaşam Alanları (AYA) ürünlerimiz için kullanabilirsiniz. AYA sistemi sayesinde kurduğunuz panelleri ve panelden beslenen cihazlarınızı uzaktan izleyebilir, güvenlik ve konforu aynı anda yaşarsınız.

  Kullanım alanları:

  -Evler

  -işyerleri

  -Dağ, Kır ve Köy evleri

  -Çiftlikler

  -Büfeler

  -Karavanlar

   

  Ürün Kapasitesi (Tüm cihazlar aynı anda çalışır)

   

  Çalışacak alet/cihaz

  Cihaz adedi

  Günlük çalıştırabileceği süre (saat)

  Sulama pompası 0,75HP

  1

  1

   

   

  Teknik Özellikler:

  Günlük Enerji Üretimi: 520W/Gün (50 metreden 1 ton su çeker)

  Panel Toplam Gücü: 130W

  Sistem Akü Voltajı: 12V

  PAKET İÇERİĞİ
  Güneş Paneli: PERLIGHT SOLAR PANEL 130W 18V MONO (Ebatlar: 148,2x676x35 mm)

  Akü: Kuru Tip Akü 12V DC 100Ah (2 adet)

  Inverter: Carspa Modifiye Sinüs Solar Inverter 2000W-12V/5mt Kablo

  Şarj Kontrol Cihazı: 12/24V 15A Solar Şarj Kontrol Cihazı

  Pano: PVC IP67 kabin

  Diğer Gereçler: Pv bağlantı rayı

  Not: Ürünümüz 5m kablolu ve tüm cihazlar pano içerisine monte edilmiş şekilde gönderilmektedir.

  Montaj ve nakliye hariçtir.

   

  Başka nerelerde kullanabilirim:

  Paket sisteminizi elektrikli cihazlar için kullanabilirsiniz. Örneğin gücü yetmek koşuluyla hidrofor, su pompası hatta elektrikli çim biçme makinesi için kullanabilirsiniz.

  Karavanlarınızda kullanabilirsiniz.

  Tarla, bağ, bahçe ve çiftliklerinizin güvenlik sistemi için kullanabilirsiniz uygun sistemleri sitemizden temin edebilirsiniz.

  Sitelerinizin elektriksiz aydınlatılması için kullanabilirsiniz, özellikle AYA ürünleri ve LED aydınlatma ürünlerimizle hem daha uzun ömürlü hem çevreci hem de daha kaliteli ışıkla aydınlatma yapabilirsiniz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.